Description
TOYOTA HILUX 1KD SHORTÂ ENGINEÂ NEW GENUINE
THIS IS A SHORT ENGINE COMES WITHOUT HEAD OR SUMP
WE CAN ALSO SUPPLY GENUINE HEAD GASKET AND AFTERMARKET HEAD ASK OUR SALES FOR A QUOTE
SUITS MODELS 08/2006 TO 08/2011
SUITS MODELS 02/2005 TO 08/2006
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-1513
Specifications
| SKU | P-1513 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Reviews
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review