or 4 payments of $30.25 with
Info
SUZUKI VITARA RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
VITARA, LY (VIN TSM)
SUITS MODELSÂ 06/2015 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref: #482249 (#TMP-1843490) - vstock#VA12788
| SKU | 482249 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review