or 4 payments of $106.25 with
Info
SUZUKI VITARA RIGHT DOOR MIRROR
VITARA, LY (VIN TSM), MANUAL FOLDING, COLOUR CODED, NON INDICATOR & NON BLIND SPOT TYPE
SUITS MODELS 06/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1882417 - vstock#VA13132
| SKU | TMP-1882417 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review