or 4 payments of $67.50 with
Info
SUZUKI VITARA LY (VIN TSM), RH FRONT SEATÂ
 CLOTH, RT-S
SUITS MODELSÂ 06/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1882457 - vstock#VA13132
| SKU | TMP-1882457 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review