$300.00
or 4 payments of $75.00 with
Info
SUZUKI VITARA  LY (VIN TSM), REAR BUMPER BAR
NON PARK SENSOR TYPE
SUITS MODELSÂ Â 06/2015 TO 09/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1882500 - vstock#VA13132
| SKU | TMP-1882500 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review