or 4 payments of $505.00 with
Info
SUZUKI VITARA  LY (VIN TSM) PETROL 1.4 K14C TURBO,   ENGINE COVER
SUITS MODELSÂ 06/2015 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1843496 - vstock#VA12788
| SKU | TMP-1843496 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review