or 4 payments of $337.50 with
Info
Suzuki Vitara Ly Vin Tsm 1.4 K14c Turbo Auto Transmission
Suits Models  06/2015 To 2025
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #482262 (#TMP-1843346) - vstock#VA12788
| SKU | 482262 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review