or 4 payments of $28.25 with
Info
SUZUKI VITARAÂ JB/JT CLCR24Â RADIO CD PLAYER
 MP3/WMA/AUX TIME DISPLAY TYPE
SUITS MODELS 08/2008 -Â
THIS PART IS USED
Ref: #498964 (#TMP-1903936) - vstock#VA13396I
| SKU | 498964 |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review