or 4 payments of $51.50 with
Info
 SUZUKI KIZASHI FR, FWD, RIGHT SIDE REAR COIL SPRING
SUITS MODELS 12/2009 TO 01/2017
NOTES:
RH REAR
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1837343 - vstock#VA12486
| SKU | TMP-1837343 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Assembled Length | 0.460m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review