or 4 payments of $62.00 with
Info
 SUZUKI JIMNY SN413 MANUAL FLYWHEEL
M13AÂ 1.3 PETROL,Â
SUITS MODELSÂ 09/2000 TO 09/2018
THIS PART IS USED
Ref: #491964 (#TMP-1887172) - vstock#VA13262I
| SKU | 491964 |
| Shipping Weight | 12.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review