or 4 payments of $275.00 with
Info
SUZUKI GRAND VITARA JB JT 1.9 F9QB TURBO DIESEL 4WD MANUAL GEARBOX
20MM CRANK ANGLE SENSOR TYPE
SUITS MODELS 12/2007 - 12/2018
NOTES:
CHECK NUMBERS
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref #TMP-1903904 - vstock#VA13396I
| SKU | TMP-1903904 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review