$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
SUBARU XV, IMPREZA, AIR FLOW METERÂ
 PETROL, 2.0,
SUITS XV, MODELS 03/2017 TO 06/2023
SUITS IMPREZA, G5, MODELS 11/2016 TO 09/2023
THIS PART IS USED
Ref: #495891 (#TMP-1871529) - vstock#VA12675
| SKU | 495891 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review