or 4 payments of $106.25 with
Info
 SUBARU XV G5X, RIGHT DOOR MIRRORÂ
 BODY COLOURED, MANUAL FOLD, NON INDICATOR TYPE,
SUITS MODELS 03/2017 TO 04/2020
THIS PART IS USED
Ref: #487037 (#TMP-1868847) - vstock#VA12948
| SKU | 487037 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review