or 4 payments of $106.25 with
Info
 SUBARU XV G5X, LEFT DOOR MIRROR Â
 W/ AUTO POWER FOLD, INDICATOR, HEATED, BLIND SPOT,
CAMERA TYPE, COLOUR CODED
SUITS MODELSÂ Â 05/2020 TO 06/2023
THIS PART IS USED
Ref: #487291 (#TMP-1871507) - vstock#VA12675
| SKU | 487291 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review