or 4 payments of $42.75 with
Info
SUBARU XV  G5X, ABS PUMPÂ
FL010 TYPEÂ
SUITS MODELSÂ Â 03/2017 TO 06/2023
THIS PART IS USED
Ref: #487018 (#TMP-1868870) - vstock#VA12948
| SKU | 487018 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review