or 4 payments of $45.00 with
Info
 SUBARU XV AIR COND COMPRESSOR
G5X, 2.0, PETROL, P/N FL001,
SUITS MODELS 03/2017 TO 06/2023
THIS PART IS USED
Ref: #487400 (#TMP-1871544) - vstock#VA12675
| SKU | 487400 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review