$103.00
or 4 payments of $25.75 with
Info
 SUBARU WRX  V1, RAIN & LIGHT WINDSCREEN SENSOR
SUITS MODELSÂ Â 03/2014 TO 10/2021
THIS PART IS USED
Ref: #487433 (#TMP-1865917) - vstock#VA13010I
| SKU | 487433 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review