or 4 payments of $31.25 with
Info
SUBARU WRX V1, ANTENNAÂ
SUITS MODELSÂ Â 03/2014 TO 10/2021
THIS PART IS USED
Ref: #487407 (#TMP-1865793) - vstock#VA13010I
| SKU | 487407 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review