or 4 payments of $505.00 with
Info
SUBARU WRX  LEVORG, PETROL 2.0 TURBO FA20E AUTO T/M  ENGINE USED
SUITSÂ Â WRXÂ Â V1Â MODELSÂ 03/2014 TO 10/2021
SUITS LEVORG V1 MODELSÂ 05/2016 TO 12/2020
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487413 (#TMP-1865750) - vstock#VA13010I
| SKU | 487413 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review