or 4 payments of $30.25 with
Info
Subaru Outback, Liberty, Wrx, Impreza, Levorg, Left Front Hub Assembly
Suits Outback, 6th Gen, Models 08/2014 To 12/2020
Suits Liberty, 6th Gen, Models 08/2014 To 04/2021
Suits Wrx, V1, Models 03/2014 To 10/2021
Suits Impreza, Wrx Type, Models 08/2007 To 11/2011
Suits Levorg, V1, Models 05/2016 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1865931 - vstock#VA13010I
| SKU | TMP-1865931 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review