or 4 payments of $36.75 with
Info
Subaru Outback Liberty, 6th Gen Right Rear Caliper
Suits Outback Models 08/2014 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1902161 - vstock#VA13467
| SKU | TMP-1902161 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review