$146.00
or 4 payments of $36.50 with
Info
 SUBARU OUTBACK 7TH GEN, RIGHT REAR DRIVESHAFT
 AUTO, AWD, PETROL, 2.5,
SUITS MODELS 12/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1860542 - vstock#VA12958I
| SKU | TMP-1860542 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.860m |
| Assembled Length | 0.860m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review