or 4 payments of $505.00 with
Info
 SUBARU OUTBACK  7TH GEN PETROL 2.5 FB25C, ENGINE  USED
SUITS MODELSÂ Â 12/2020 TO 2025
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1873535 - vstock#VA13001
| SKU | TMP-1873535 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review