$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Subaru Outback 6th Gen, Brake Booster
Suits Models 08/2014 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1902167 - vstock#VA13467
| SKU | TMP-1902167 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review