or 4 payments of $27.00 with
Info
 SUBARU LIBERTY 4TH GEN, LEFT REAR STRUT
 2.0, EJ20, NON TURBO,
SUITS MODELS 09/2003 TO 08/2009
THIS PART IS USED
Ref: #482082 (#TMP-1848925) - vstock#VA12839
| SKU | 482082 |
| Shipping Weight | 8.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Assembled Length | 0.560m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review