or 4 payments of $29.50 with
Info
Subaru Impreza Xv, Right Taillight In BodyÂ
Suits Impreza G4 Models 12/2011 To 10/2016
Suits Xv G4x Models 08/2011 To 04/2017
THIS PART IS USED
Ref: #483720 (#TMP-1857776) - vstock#VA12907
| SKU | 483720 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review