or 4 payments of $28.50 with
Info
 SUBARU IMPREZA RIGHT FRONT POWER WINDOW MASTER SWITCH
MARKED FJ13 ON BACK, WITH CHROME LINES, G4,
SUITS MODELS 03/2015 TO 08/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875915 - vstock#VA13083
| SKU | TMP-1875915 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review