$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
SUBARU IMPREZA  G5,  BOOTLID  FUEL FLAP
SUITS MODELSÂ Â 11/2016 TO 09/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1855435 - vstock#VA12618
| SKU | TMP-1855435 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review