or 4 payments of $337.50 with
Info
SUBARU IMPREZAÂ G5Â 2.0 FB20Â PETROL, AUTOÂ TRANSMISSION
 TR580DDJAA TAG
SUITS MODELSÂ 11/2016 TO 2022
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #486400 (#TMP-1855264) - vstock#VA12618
| SKU | 486400 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review