or 4 payments of $49.00 with
Info
Subaru Impreza G4, Sedan, Left Side Curtain Airbag
Suits Models 12/2011 To 08/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875874 - vstock#VA13083
| SKU | TMP-1875874 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review