$145.00
or 4 payments of $36.25 with
Info
SUBARU IMPREZA G3, STEERING WHEEL (VINYL)
SUITS MODELS 04/2007 TO 11/2011
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #484806 (#TMP-1862699) - vstock#VA12952
| SKU | 484806 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review