or 4 payments of $21.50 with
Info
 SUBARU IMPREZA  G3,  HEAD UNIT W/ CD PLAYER
P/N ON FACE CZ224K1
SUITS MODELSÂ Â 04/2007 TO 12/2013
THIS PART IS USED
Ref: #485605 (#TMP-1862864) - vstock#VA12972
| SKU | 485605 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review