$1,395.00
or 4 payments of $348.75 with
Info
SUBARU IMPREZA G3, BONNET
(STANDARD TYPE)
SUITS MODELS 04/2007 TO 11/2011
THIS PART IS USED
Ref: #484763 (#TMP-1862670) - vstock#VA12952
| SKU | 484763 |
| Shipping Weight | 22.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 1.500m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review