or 4 payments of $31.00 with
Info
SUBARU IMPREZAÂ 2.0 G3, RADIATOR FAN
4 BLADES
SUITS MODELS 04/2007 TO 11/2011
THIS PART IS USED
Ref: #484775 (#TMP-1862692) - vstock#VA12952
| SKU | 484775 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review