or 4 payments of $27.00 with
Info
SUBARU FORESTERÂ SKÂ LEFT REAR STRUTÂ
SUITS MODELSÂ 08/2018 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #481972 (#TMP-1838631) - vstock#VA12741I
| SKU | 481972 |
| Shipping Weight | 8.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Assembled Length | 0.560m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review