or 4 payments of $35.75 with
Info
SUBARU FORESTER SK,  LEFT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
2.0/2.5, AUTO T/M
SUITS MODELSÂ Â 08/2018 TO 11/2024
THIS PART IS USED
Ref: #493277 (#TMP-1886910) - vstock#VA13288
| SKU | 493277 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review