or 4 payments of $57.75 with
Info
SUBARU FORESTER SJ, LEFT REAR HUB ASSEMBLYÂ
SUITS MODELS 12/2012 TO 08/2018
THIS PART IS USED
Ref: #497080 (#TMP-1900441) - vstock#VA13315I
| SKU | 497080 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review