or 4 payments of $825.00 with
Info
 SUBARU FORESTER  SJ, AUTO TRANSMISSION
DIESEL, 2.0, EE20, TURBO
SUITS MODELSÂ 10/2014 TO 08/2018
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #488668 (#TMP-1869365) - vstock#VA13052I
| SKU | 488668 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review