or 4 payments of $88.25 with
Info
SUBARU FORESTER, LEFT TAILLIGHT IN BODY
SUITS MODELS 02/2008 TO 12/2012
THIS PART IS USED
Ref: #496872 (#TMP-1900479) - vstock#VA13468
| SKU | 496872 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review