or 4 payments of $28.50 with
Info
SUBARUÂ FORESTERÂ IMPREZAÂ XV, LEFT FRONT POWER WINDOW SWITCH
SUITS FORESTER SJ MODELS 12/2012 TO 02/2015Â
SUITSÂ IMPREZA G4Â MODELS 03/2015 TO 10/2016
SUITS XV G4X MODELS 03/2015 TO 04/2017
NOTES:
RH REAR
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875914 - vstock#VA13083
| SKU | TMP-1875914 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review