or 4 payments of $505.00 with
Info
 SSANGYONG MUSSO Q200 SERIES, 2.2 TURBO DIESEL ENGINEÂ
SUITS MODELSÂ 08/2018 TO 2022
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1835793 - vstock#VA12688I
| SKU | TMP-1835793 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review