$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
 RENAULT KOLEOS AIR COND HOSES
XZG, PETROL, 2.5, 2TR,
EVAPORATOR TO CONDENSER,
SUITS MODELS 05/2016 TO 2025
NOTES:
CONDENSER TO EVAPORATOR
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1845978 - vstock#VA12777
| SKU | TMP-1845978 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Assembled Length | 0.800m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review