$191.00
or 4 payments of $47.75 with
Info
 NISSAN XTRAIL T33, CENTRE CONSOLE ASSEMBLY LEATHER BLACK
SUITS MODELS 08/2022 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1902827 - vstock#VA13303
| SKU | TMP-1902827 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review