or 4 payments of $24.25 with
Info
NISSAN XTRAIL T32, LEFT SIDE CURTAIN AIRBAGÂ
SUITS MODELS 02/2017 TO 07/2022
THIS PART IS USED
Ref: #497879 (#TMP-1903006) - vstock#VA13457I
| SKU | 497879 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review