$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
Nissan X-Trail T32, Left Front Door Lock
Suits Models 02/2014 To 07/2022
THIS PART IS USED
Ref: #342976 (#TMP-1329401) - vstock#VA08614
| SKU | 342976 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.030m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review