or 4 payments of $52.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T32 2.5 PETROL, AIR COND COMPRESSOR
SUITS MODELS 02/2014 TO 07/2022
THIS PART IS USED
Ref: #484439 (#TMP-1862269) - vstock#VA12853
| SKU | 484439 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review