$194.00
or 4 payments of $48.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T31, TAILGATE
(NON SPOILER, NON PARK SENSOR IN GARNISH TYPE)
SUITS MODELS 10/2007 TO 12/2013
All Panel items are Pickup only
This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control
NOTES:
WITH HINGESEXT COLOUR CODE: K23
THIS PART IS USED
Ref: #498032 (#TMP-1902964) - vstock#VA13375
| SKU | 498032 |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 1.450m |
| Shipping Height | 1.100m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 1.100m |
| Assembled Width | 1.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review