or 4 payments of $29.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T31, LEFT TAILLIGHT IN BODY
LED TYPE
SUITS MODELSÂ 07/2010 TO 12/2013
THIS PART IS USED
Ref: #498040 (#TMP-1902959) - vstock#VA13375
| SKU | 498040 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review