or 4 payments of $28.75 with
Info
Nissan Xtrail T31 2.5 Petrol Air Cond Compressor
1 Plug(2 Wire Type)
Suits Models  09/2007 To 12/2013
THIS PART IS USED
Ref: #497333 (#TMP-1894138) - vstock#VA13342
| SKU | 497333 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review