or 4 payments of $88.25 with
Info
Nissan Xtrail T30, Right Taillight
(St/St-S/St-X/Ti/Ti-L)
Suits Models 11/2003 To 09/2007
THIS PART IS USED
Ref: #490482 (#TMP-1882833) - vstock#VA13203
| SKU | 490482 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review